Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Świat Nieruchomości sp. z o.o.

al. Piastów 14/2 Szczecin

Mapa

91 484 44...

91 484 44 11

91 333 63 63

biuro czynne: otwarte teraz do 17:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, nieruchomości gruntowe

swiatnieruchomosci.pl

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Justyna Michałowska
  • Karolina Marszałek
  • Małgorzata Rado
  • +7

Chcesz sprzedać nieruchomość?

98

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Świat Nieruchomości sp. z o.o.

Filtruj

1 280 000 zł77,78 m² 16 456,67 zł/m²

Małgorzata Rado

Małgorzata Rado

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Apartament Osiedle Polanki Kołobrzeg Oferuję na sprzedaż komfortowy apartament, znajdujący się w zielonej i spokojnej, zachodniej dzielnicy...

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł38,50 m² 57,14 zł/m²

Małgorzata Rado

Małgorzata Rado

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | Pomorzany | Umeblowane | Winda | Dostępne od zaraz. Do wynajęcia funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Grzędzice,zachodniopomorskie

600 000 zł99 m² 6 060,61 zł/m²

Tomasz Siwicki

Tomasz Siwicki

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny bliźniak o powierzchni 99 m , usytuowany na działce o powierzchni 550 m w Grzędzicach. Dom...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 990 zł28,45 m² 14 200 zł/m²

Małgorzata Rado

Małgorzata Rado

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Architektura budynków mieszkalnych położonych nad samym brzegiem Odry przywodzić będzie na myśl dumne i monumentalne sylwetki statków zanurzające...

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł43,64 m² 14 871,68 zł/m²

Tomasz Siwicki

Tomasz Siwicki

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43,6 m , położone na pierwszym piętrze budynku z 2020 roku, w atrakcyjnej lokalizacji....

Szczegóły ogłoszenia

46,88 zł/m²96 m² 4 500 zł

Przemysław Jerzy

Przemysław Jerzy

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Posiadamy do wynajęcia lokale biurowe zlokalizowane w dzielnicy Pomorzany. Oprócz atrakcyjnej ceny wszystkie media są już wliczone w czynsz najmu!...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

5 000 zł60 m² 83,33 zł/m²

Justyna Michałowska

Justyna Michałowska

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia słoneczne mieszkanie o powierzchni 60m2, znajdujące się w Centrum. Położone jest na 3 piętrze...

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Szczecin,zachodniopomorskie

2 600 000 zł210 m² 12 380,95 zł/m²

Justyna Michałowska

Justyna Michałowska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:494 m²

Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący w prestiżowej lokalizacji pogodno/świerczewo Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny...

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²36 m² 1 800 zł

 

 

 

Kamieniec,zachodniopomorskie

830 000 zł3 296 m² 251,82 zł/m²

Małgorzata Rado

Małgorzata Rado

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Hala murowana do kapitalnego remontu położona na dużej działce 3296 m2. Uzbrojenie przy działce, woda i prąd. Położona blisko granicy , szybki...

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł235 m² 4 042,55 zł/m²

Tomasz Siwicki

Tomasz Siwicki

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal położony w topowej lokalizacji, w samym centrum Szczecina przy Bramie Portowej. Wejście do lokalu znajduje...

Szczegóły ogłoszenia

1 496 900 zł61 601 m² 24,30 zł/m²

Tomasz Siwicki

Tomasz Siwicki

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż kompleks działek o wyjątkowym potencjale inwestycyjnym, przygotowany pod realizację osiedla 36 domów jednorodzinnych. Teren położony...

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł1 356 m² 405,60 zł/m²

Małgorzata Rado

Małgorzata Rado

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana położona przy głównej drodze w Warzymicach. Działka 1356 m2, grunty rolne zabudowane Br-riiia 976 m2 i grunty orne riiia 380...

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł337,80 m² 5 917,70 zł/m²

Tomasz Siwicki

Tomasz Siwicki

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom wolnostojący w samym centrum Pogodna, nieumeblowany, po gruntownym remoncie w 2022 r. Zlokalizowany przy cichej drodze dojazdowej do posesji ok....

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

578 000 zł57,80 m² 10 000 zł/m²

Małgorzata Rado

Małgorzata Rado

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kameralne osiedle na Pogodnie, przemyślane w każdym szczególe, przyjazne i nowoczesne. Zlokalizowane w jednej z najpiękniejszych...

Szczegóły ogłoszenia

16 500 zł500 m² 33 zł/m²

Karolina Marszałek

Karolina Marszałek

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala na wynajem : parter: -powierzchnia biurowa 30 +5,7 m2 -wc 1,3 m2 -powierzchnia magazynowa 341,20m2 Piętro : -powierzchnia biurowa...

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Szczecin,zachodniopomorskie

30 zł/m²277 m² 8 310 zł

Karolina Marszałek

Karolina Marszałek

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal na wynajem. - doskonała lokalizacja w ścisłym centrum miasta najlepsze miejsce! - możliwość łatwej budowy powierzchni typu "open space -...

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł107 m² 6 542,06 zł/m²

Alina Rumińska

Alina Rumińska

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż nieruchomość składająca sie z dwóch niezależnych mieszkań : - mieszkanie o pow. 87 m2 ; - trzy pokoje , jeden przejściowy , salon...

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł73,50 m² 6 734,69 zł/m²

Alina Rumińska

Alina Rumińska

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 73,5 m , położone na 9 piętrze wysokiego budynku z dwiema windami w spokojnej...

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł43 m² 55,81 zł/m²

Alina Rumińska

Alina Rumińska

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie sklepów, kawiarni, restauracji...

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

30 zł/m²60 m² 1 800 zł

 

 

 

Dołuje,zachodniopomorskie

840 000 zł98,20 m² 8 553,97 zł/m²

Cezary Jagodziński

Cezary Jagodziński

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Nowoczesny i Energooszczędny bliźniak w Dołujach świetna okazja! Szukasz komfortowego domu w spokojnej okolicy, blisko natury,...

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł42,58 m² 11 014,56 zł/m²

Aleksandra Daniel

Aleksandra Daniel

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w Szczecinie, świerczewo, ul. Santocka Oferujemy na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie o powierzchni niecałych...

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²68 m² 3 400 zł

 

 

 

Rynek pierwotny

5 419 350 zł361,29 m² 15 000 zł/m²

Małgorzata Rado

Małgorzata Rado

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Architektura budynków mieszkalno-usługowych położonych nad samym brzegiem Odry przywodzić będzie na myśl dumne i monumentalne sylwetki statków...

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

Małgorzata Rado

Małgorzata Rado

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 01.06.2026r. Oferta dla osób ceniących spokój i zieleń. Gumieńce, przy Jeziorku Słonecznym do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe...

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł180 m² 5 500 zł/m²

Cezary Jagodziński

Cezary Jagodziński

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:666 m²

Na sprzedaż: piętro domu z użytkowym poddaszem w zabudowie bliźniaczej Szczecin Śródmieście, okolice Jasnych Błoni i Willi Lentza...

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł1 113 m² 669,36 zł/m²

Cezary Jagodziński

Cezary Jagodziński

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy ofertę sprzedaży w pełni uzbrojonej działki budowlanej położonej w Bezrzeczu, gmina Dobra. Nieruchomość o powierzchni 1113m2...

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł82,05 m² 10 847,04 zł/m²

Alina Rumińska

Alina Rumińska

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe w sercu Międzyzdrojów tylko 400 metrów od Alei Gwiazd i hotelu Amber Baltic! Zapraszamy do...

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł271 m² 7 749,08 zł/m²

Małgorzata Rado

Małgorzata Rado

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:946 m²

Nieruchomość składająca się z dwóch samodzielnych, niezależnych budynków z osobnymi wejściami i adresami od dwóch różnych ulic oraz...

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł58 m² 13 603,45 zł/m²

Karolina Marszałek

Karolina Marszałek

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58 m , zlokalizowane na parterze w spokojnej i zielonej części Warszewa....

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

Justyna Michałowska

Justyna Michałowska

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem gotowe do zamieszkania od 1 maja! Do wynajęcia świeżo wykończone, funkcjonalne mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

949 000 zł89,38 m² 10 617,59 zł/m²

Karolina Marszałek

Karolina Marszałek

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:217 m²

Bliźniaki o powierzchni 89m2 na sprzedaż. To unikalne połączenie nowoczesnej architektury, solidnego rzemiosła budowlanego oraz spokoju, jakiego...

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²18 m² 900 zł

 

 

 

Szczecin,zachodniopomorskie

724 000 zł53,60 m² 13 407,41 zł/m²

Justyna Michałowska

Justyna Michałowska

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 53,6 m , zlokalizowane w nowoczesnym kompleksie mieszkalnym...

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł60,43 m² 16 465,33 zł/m²

Aleksandra Daniel

Aleksandra Daniel

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania położonego na parterze nowoczesnego budynku czterolokalowego, zlokalizowanego w jednej...

Szczegóły ogłoszenia

Działka Ińsko

Ińsko,zachodniopomorskie

87 500 zł500 m² 175 zł/m²

Karolina Marszałek

Karolina Marszałek

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Niepowtarzalna oferta działek budowlanych nad jeziorem ińsko uzbrojenie w drodze przy działkach wokół rozpoczęła się już zabudowa działek...

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł1 110 m² 341,44 zł/m²

Cezary Jagodziński

Cezary Jagodziński

 

Rodzaj działki:budowlana